RankingCoach – narzędzie do samodzielnej optymalizacji i pozycjonowania stron

Czym jest rankingCoach?

Narzędzie rankingCoach edukuje przedsiębiorców, właścicieli stron, webmasterów w jaki sposób bez specjalistycznej wiedzy zoptymalizować i wypozycjonować swoją stronę internetową na najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google. System dzieli się na trzy elementy: zadania do wykonania na stronie, zadania do wykonania w celu pozyskania linków zewnętrznych oraz raportowanie pozycji w Google Twojej strony oraz Twoich konkurentów.

W pierwszym etapie jesteśmy poproszeni o wprowadzenie adresu strony internetowej, którą chcemy optymalizować i pozycjonować. rankingCoach zadba o to, aby Twoja firma miała spójne i aktualne informacje w różnych katalogach firm, dlatego niezbędne dla tego etapu będzie podanie podstawowych informacji o firmie takich jak: nazwa firmy, telefon kontaktowy, adres. Następnym krokiem będzie wybranie interesujących nas słów kluczowych dla których będziemy pozycjonować wybraną stronę internetową, system poprosi nas o wskazanie również naszych konkurentów abyśmy mogli na bierząco sprawdzać ich pozycję w Google oraz dowiedzieć się skąd posiadają linki zewnętrzne.

Po zakończeniu pierwszego etapu system wygeneruje dla wskazanej strony internetowej listę zadań, które są na niej do wykonania, aby strona była w pełni zoptymalizowana dla wyszkukiwarki Google pod kątem wybranych przez nas słów kluczowych. Każde zadanie jest skrupulatnie opisane, a jeśli Twoja strona jest stworzona w popularnym CMS, masz możliwość obejrzenia filmiku, który krok po kroku pokazuje co należy kliknąć na stronie internetowej aby wprowadzić zmiany, tak aby wykonać należycie wszystkie zadania.

Dzięki narzędziu rankingCoach optymalizacja i pozycjonowanie strony internetowej staje się proste i dostępnę dla każdego użytkownika internetu, jest to tak proste jak tworzenie konta np. na Facebook! Zapoznaj się prezentacją narzędzia lub od razu skorzystaj z 14 dniowej wersji testowej narzędzia rankingCoach!

 

Czy Twoja firma jest na pierwszym miejscu w Google ?

Zostań liderem swojej branży

Łatwe i skuteczne wyszukiwanie słów kluczowych

rankingCoach dysponuje kompleksowym algorytmem słów kluczowych i pomoże Ci odkryć takie, za pomocą których Twoi klienci znajdą Cię w Internecie. W ten sposób rankingCoach wskaże Ci słowa kluczowe, które zwiększą Twoją sprzedaż.

Jak łatwo można znaleźć Twoją stronę w Internecie?

Zaledwie w kilku krokach nasza analiza Twojej strony umożliwi Ci szczegółową orientację Twojej obecności w najważniejszych katalogach branżowych, danych SEO i wielu innych.

Twój pulpit nawigacyjny – wszystkie informacje w pigułce

Twój panel nawigacyjny zapewnia Ci przegląd wszystkich ważnych informacji o Twojej aktualnej optymalizacji. Tutaj dowiesz się, które zadania powinieneś wykonać jako następne i ile czasu na nie przeznaczyć.

Codzienne informacje o Twoich rankingach

Widzisz swoje postępy tylko na podstawie analizy odniesionego sukcesu. rankingCoach udostępnia Ci codziennie Twoją aktualną pozycję rankingową dla wszystkich słów kluczowych, jak również wszystkich wybranych przez Ciebie lokalizacji. W ten sposób możesz ocenić swój sukces w każdym regionie Twojej działalności.

Lokalne dane rankingowe

rankingCoach pokazuje Ci dokładnie, jak łatwo można znaleźć Twoja stronę w różnych lokalizacjach. Widzisz jej pozycję w Twoim mieście, mieście sąsiednim i na terenie całego kraju.

Lokalne dane rankingowe

rankingCoach pokazuje Ci dokładnie, jak łatwo można znaleźć Twoja stronę w różnych lokalizacjach. Widzisz jej pozycję w Twoim mieście, mieście sąsiednim i na terenie całego kraju.

2 + 5 =